Darbo laikas

Darbo dienomis
7.00 - 17.30
Telefono numeris
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Wycieczka do UNO Park

12 listopada grupa Misia Puchatka wyruszyła do Kowna! 🚌Wzięliśmy udział w projekcie Fundacja Wileńszczyzna skierowanego do dzieci „Dzień Dziecka dla przedszkolaków z przedszkoli polskich oraz dla dzieci z domów dziecka“. Głównym zadaniem projektu jest zorganizowanie dzieciom aktywnego, integracyjnego dnia, pełnego fantazji, atrakcji i miłego czasu spędzonego z rówieśnikami. Droga autokarem była rewelacyjna, dzieciaki miały świetne wrażenia z pierwszego doświadczenia jazdy, a rozrywka w UNO PARK zostawiła sporo dobrych emocji! Serdecznie dziękujemy za możliwość tak atrakcyjnej przygody dla Fundacja Wileńszczyzna, szczególnie dla Joanna Zawalska ❤️
                                                                                                                                                                                                                                                                              Nauczycielka przedszkola Agata Mulerovaitė