Darbo laikas

Darbo dienomis
7.00 - 17.30
Telefono numeris
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Realizowany X etap projektu doposażenia przedszkoli i grup przedszkolnych przy szkołach w 2023, przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie w Warszawie ze Środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.

Realizowany X etap projektu doposażenia przedszkoli i grup przedszkolnych przy szkołach w 2023, przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie w Warszawie ze Środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej. Nasze przedszkole otrzymało kwotę w sumie 9210 zł (2050,77 eu).
Jest nabyty sprzęt sportowy dla przedszkolnego placu zabaw: trenażery dziecięce do placu zabaw (3 szt.), hustawka podwojna . Posiadanie sprzętu sportowego zachęca dzieci do aktywności fizycznej. Regularna aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, pomaga w utrzymaniu zdrowej wagi, rozwijaniu koordynacji i umiejętności motorycznych.
Z powodu zmiennych warunków klimatycznych montaż sprzętu sportowego jest planowany wiosną.
Składamy serdeczne podziękowania naszym Partnerom za dotychczasowe udzielone wsparcie.
***
Įgyvendinant projektą, kurį organizavo „Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie ” dešimtąjį etapą, darželių ir priešmokyklinių grupių modernizavimas 2023-ais metais, gavome materialinę paramą 9210 PLN (2050,77 EU). Projektas finansuojamas Lenkijos Respublikos Ministro Pirmininko kanceliarijos lėšomis.
Darželio žaidimų aikštelei buvo nupirkta sporto įrangaL vaikiški treniruokliai ir dvigūbos supynės.  Turėdami sporto inventorių vaikai skatinami būti fiziškai aktyvūs. Reguliarus fizinis aktyvumas teigiamai veikia fizinę ir psichinę sveikatą, padeda palaikyti sveiką svorį, lavina koordinaciją ir motoriką.
Dėl nepalankų oro sąlygų sporto įrangą planuojama įrengti pavasarį.
Norėtume padėkoti savo partneriams už suteiktą paramą.