Darbo laikas

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Skelbimas

Pareigybės pavadinimas: ikimokyklinio amžiaus vaikų lietuvių grupės auklėtojas (-a).

Darbo krūvis: 18 valandų per savaitę (0,5 etato).

Darbo sutarties rūšis: terminuota.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:
1. Aukštasis arba aukštesnysis pedagoginis išsilavinimas;
2. Ikimokyklinių įstaigų auklėtojo kvalifikacija;
3. Puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus vaikais, jų tėvais ar globėjais;
4. Gebėti darbe taikyti informacines technologijas;
5. Gebėti kaupti, apibendrinti informaciją, savarankiškai planuoti ugdymo tūrinį, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

Mokytojai (auklėtojai), pretenduojantys į pasirinktą pareigybę, priimami dirbti atrankos būdu (pokalbis) ir privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. Išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas;
4. Gyvenimo aprašymą;
5. Atrankai pretendentai taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai pateikiami adresu: Žalioji g. 7 a, Baltoji Vokė, Šalčininkų r., Šalčininkų r. Baltosios Vokės lopšelis-darželis , telefonas pasiteiravimui (8 380) 43 124, mob. 8 656 25320 taip pat siunčiant registruotu laišku adresu Žalioji g. 7 a, Baltoji Vokė, Šalčininkų r., Šalčininkų r. Baltosios Vokės lopšelis-darželis arba elektroniniu paštu: bvokesdarzelis@gmail.com.

Data, iki kurios pateikiami dokumentai: 2017 m. rugsėjo 20 d. 9.00 val.