Darbo laikas

Darbo dienomis
7.00 - 17.30
Telefono numeris
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Praca plastyczna „Lampa Różyczka” grupy “Misia Puchatka” na konkurs EKO – ŚWIAT WOKÓŁ NAS

 

W końcu kwietnia grupa przygotowawcza „Misia Puchatka” stanęla przed niezwykle trudnym wyzwaniem – ogólnopolskim konkursem plastycznym, ktorego celem jest wykorzystywanie surowców wtórnych. Temat konkursu w roku szk. 2016/2017 – Eko-lampa.

Przedszkolacy byly bardzo zadowoleni, że mogą spróbować tego osobiście, a gdy udały się wspaniałe róże, przyniosło im to wiele radości. Do wykonania pracy potrzebne było: 11 papierowych pudełk od jaj, 1 rolka tapetów, 4 rolki od papieru toaletowego, klej gorący, kawałek tkaniny, ok. 4 m drutu, gwasz, nożyce.

Zrobilismy wspaniałą Eko-lampę, którą chce się dotknąć, powąchać…

Czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu.

 

                                           Wychowawczyni grupy „Misia Puchatka“ Marija Znamerowska