Czas

W dni powszednie
7.00 - 17.30
Numer telefonu
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Užgavėnės darželyje

Baltosios Vokės lopšelyje- darželyje nuo pat ryto jau vyko linksmas šurmulys. Vaikai persirenginėjo, dažė veidus, apsirenginėjo kaukėmis. Neatsiliko nuo vaikučių ir darželio pedagogai bei darbuotojai. Linksmai nusiteikę, pasiruošę visi susirinko aktų salėje, kur padainavo, pašoko, padūkė. Spalvingas persirengėlių būrys aplankė visas darželio grupes, nepariršo ir virtuvės, kur vaikai gavo skanių blynų su kava.

Vėliau visi vaikai ir tėveliai buvo pakviesti į lauką, kur laukė Morė. Morė- Užgavėnių vienas pagrindinių atributų. Visiems atvykusiems į šventę nuostabioji seselė ir čigonė dalino vaišių.

Kurstyti žaismingą nuotaiką padėjo liesas Kanapinis, kuris nugalėjo Lašininį. Smagioje šventėje nepritrūko ir įdomių konkursų bei smagių žaidimų. „Žiema, žiema bėk iš kiemo“- aidėjo per visą miestelį. Vaikai kartu su tėveliais ir darželio darbuotojais vedė ratelius, šoko ir dūko. Puikia pramoga vaikams ir darželio darbuotojams tapo pasivažinėjimas rogėmis su pakinkyta tikrų tikriausią kumeliuke.

Finale visi buvo sukviesti prie bendro laužo, ant kurio buvo sudeginta Morė – žiemos ir mūsų blogų ydų simbolis. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti į grupes, kur vaišinosi tėvelių pagamintais skanumynais.