Czas

W dni powszednie
7.00 - 17.30
Numer telefonu
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Parama

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pervedė Baltosios Vokės lopšeliui-darželiui 2% Gyventojo pajamų mokesčio (GPM) sumą!

Norintys paremti mūsų darželį, tai gali padaryti pervesdami 2% GPM. Išsamiau apie 2 % GPM skyrimą paramai galite sužinoti interneto svetainėse: www.labdara-parama.lt, www.vmi.lt.
Primename, kad valstybinė mokesčių inspekcija 2% GPM priima iki gegužės 1 dienos. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame!

 

Kaip pervesti 2 proc.?

Užpildoma speciali prašymo forma (visą informaciją ir formas galite gauti ir darželio grupėse). Formą galima pildyti ranka arba kompiuteriu. Atsispausdinti formą galite iš čia

Įmonės kodas 191409285 (kodą įrašyti 10-tame formos langelyje)
Šalčininkų r. Baltosios Vokės lopšelis-darželis (įrašyti 11-tame formos langelyje)
Žalioji g. 7a, Baltoji Vokė LT17234, Šalčininkų r. (įrašyti 12-tame formos langelyje)

 

Naudinga informacija

Dažnai gyventojai klysta manydami, kad paremti organizaciją iki 2 % sumokėto GPM (Gyventojų pajamų mokesčio) gali tik dirbę pagal darbo sutartis. Iš tikrųjų pasinaudoti šia teise gali dirbę pagal darbo sutartis, gavę verslo pajamų iš kūrybos (autorinės sutartys, honorarai), iš sporto ar atlikėjų veiklos, iš individualios veiklos, gavę turto pajamų iš patalpų nuomos, iš automobilių nuomos, dividendų ir kt.

Įstatymas numato teisę Lietuvos gyventojui iki 2 % mokėtino GPM pervesti vienam ar keliems paramos gavėjams (paskirstydamas, pvz., 1 % – vienam, 1 % – kitam paramos gavėjui).

Bet kuriuo atveju pildoma tik viena forma FR0512, į kurią galima įrašyti 2 paramos gavėjus. Jei norite paremti daugiau organizacijų, reikia naudoti kitą papildomą lapą FR0512P. Jei užpildysite dvi (arba daugiau) formas FR0512, parama bus pervesta tik pagal vieną prašymą, kitas prašymas nebus įvykdytas, o pinigai liks biudžete.

Taip pat, nutarus paremti kelias organizacijas, reikėtų įvertinti, kad mažesnė kaip 10 Lt suma paramos gavėjui nepervedama. (pvz., darbuotojo, 2009 m. gavusio minimalų atlyginimą, 2 % nuo išskaičiuoto GPM sudarys ne daugiau kaip 18,61 Lt, todėl jis gali paremti tik vieną organizaciją).