Darbo laikas

Darbo dienomis
7.00 - 17.30
Telefono numeris
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Mikės Pūkuotuko gimtadienis

Tikriausiai visi mėgsta gimtadienius, o mes šventėme labai ypatingą, 94-tą Mikė Pūkuotuko gimtadienį! Alenas Aleksanderis Milnas, matydamas, kad jo sūnus taip pamilo zoologijos sode gyvenantį meškiuką, kad net jo vardu ėmė vadinti ir savo žaislus, ėmė rašyti pasakojimus apie Mikę Pūkuotuką. Kadangi viena iš mūsų grupių yra pavadinta „Mikės Pūkuotuko“ vardu, jie nepamiršo ir šios unikalios dienos. Pakvietė „Kiškučių“ grupę kartu smagiai praleisti laiką. Piešėme dovanas Mike Pūkuotukui, kartu šokome, žaidėme, sužinojome, kodėl būtent jis toks yra geltonas ir su raudonu megztiniu. O koks gimtadienis be konfeti, torto ir žvakių!