Ikimokyklinių įstaigų mažųjų skaitovų konkursas „Lietuva mažųjų eilėse“

2018 – eji – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Minėdama juos Šalčininkų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ bendruomenė, pakvietė Šalčininkų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti prie iniciatyvos ir dalyvauti meninio skaitymo konkurse „Lietuva mažųjų eilėse“. Konkurso tikslas – padėti atsiskleisti talentingiems ikimokyklinio amžiaus vaikams poezijos mene, ugdyti vaikų sceninę kultūrą.

Šių metų kovo 9 d. mūsų darželio vaikai : Katažyna Bukina, Ligita Januškevič, Maksim Krėnis, Ervin Gudukas dalyvavo šiame konkurse. Vaikus paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogės Marija Znamerovska ir Natalja Žitkevič.

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Džiaugiamės, kad mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo šiame konkurse, tai yra kiekvieno iš jų laimėjimas.