„Futboliukas“ Baltosios Vokės lopšelyje-darželyje

Kleine kinder, die den fußball im freien spielen | Premium-Vektor

Nuo 2022 m. rudens mūsų darželis dalyvauja „Futboliuko“ projekte.

„FUTBOLIUKAS” – tai vienas iš Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos ilgalaikės vaikų futbolo vystymo programos “Sugrąžinkime vaikus į stadionus” projektas, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis

Tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę “smagaus futbolo žaidimo koncepciją”, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirtas „Futboliukas“ ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį gauna skirtingas užduotis.

Futboliukas – tai džiaugsmas, žaidimas, linksmybės, ugdymas, atsakomybė, bendradarbiavimas…

Dalyvaudami projekte gausime žinių ir papildysime sportinį inventorių.