Darbo laikas

Darbo dienomis
7.00 - 17.30
Telefono numeris
8 380 43124

Adresas: Žalioji g. 7A, Baltoji Vokė, Šalčininkų r. sav.LT-17234

Juridinio asmens kodas: 191409285

Darbo organizavimo tvarka karantino laikotarpiu

ŠALČININKŲ R. BALTOSIOS VOKĖS LOPŠELIO-DARŽELIO DARBO ORGANIZAVIMO TVARKA KARANTINO LAIKOTARPIU

 

 

Administracija dirba nuo 8.00 ik 16.00 val. Telefonai kontaktams: 8 (380) 43124, 8 656 25320, 8 614 10437.

Administracija seka aktualias naujienas, atsakinėja į el.laiškus, teikia naujausią informaciją bendruomenei ir tėvams bei darbuotojams.

 

Lopšelio-darželio pedagogai ir specialistai dirba nuotoliniu būdu, bet esant poreikiui, jie gali dirbti ir darbovietėje.

Pedagoginiai darbuotojai turi planuoti darbus, rengti dokumentus, atlikti užduotis, susijusias su ugdymo programos įgyvendinimu, nuotoliniu būdu bendrauti su tėvais, globėjais, rūpintojais, įgyvendinti pirmiausia nekontaktinių valandų turinį, numatytą darbo apmokėjimo sistemoje, laikantis joje numatytų darbo organizavimo, kontrolės, atsakomybės nuostatų. Už savo atliktus darbus pedagogas privalo atsiskaityti įstaigos vadovui jo įsakymu nustatyta tvarka ir terminais.

Administracijai galioja tokios pat darbo organizavimo ir apmokėjimo sąlygos, kaip ir kitiems darbuotojams.

Techninis personalas dirba vietoje pagal poreikį ir neturint tarpusavyje fizinio kontakto. Darbuotojai dezinfekuoja, valo, švarina patalpas, darbo priemones, asmens higienos priemonės, vaikų patalynę, rankšluoščius, tvarko edukacines erdves, atlieka smulkius remontus.

 

Vadovaujantis Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2018 m. spalio 9 d. sprendimo Nr. T-1174 „Dėl mokesčio už vaikų išlaikymą Šalčininkų rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo ir tvarkos aprašo patvirtinimo“ 13 p. mokestis už vaiko ugdymą, paskelbus epidemijai, nemokamas. Tabelyje šias dienas reikia žymėti raide D.