„Bon Kolbego dla przedszkolaków na Litwie”

Przedszkole w Białej Wace bierze udział w projekcie pn. „Bon Kolbego dla przedszkolaków na Litwie”. W ramach realizacji projektu 15 przedszkolaków z grupy „Biedronki“ otrzymało wyprawki przedszkolne. Przedszkolacy otrzymały wyprawki zawierające m.in. plecaki, przybory plastyczne oraz inne niezbędne materiały do codziennej edukacji i zabawy.
Projekt pn. „Bon Kolbego dla przedszkolaków na Litwie” dofinansowano przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego ze środków Ministra Edukacji Narodowej. Projekt pn. „Bon Kolbego dla przedszkolaków na Litwie” jest realizowany przez Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie“ im. Jana Olszewskiego.
Z całego serca dziękujemy organizatorom projektu „Bon Kolbego dla przedszkolaków na Litwie” za przekazane plecaki dla naszych dzieci. To wspaniała inicjatywa, która przynosi realne wsparcie i radość naszym dzieciom.